Elektryk

Elektryk

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Cała Polska, preferowane lokalizacje: zach. Polska

Obowiązki:

- montaż instalacji i mikroinstalacji fotowoltaicznych na dachach obiektów prywatnych, firm i instytucji na podstawie przekazanych planów i wytycznych,
- podłączenia inwertera i prace elektryczne.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych lub/i w elektryce budowlanej,
- mile widziane panele fotowoltaiczne, albo ogólnie doświadczenie w elektryce, zwłaszcza w okablowaniu
obiektów komercyjnych, pracach przy podłączeniach na dachach itp.
- uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV,
- gotowość do pracy wyjazdowej od poniedziałku do piątku,
- prawo jazdy,
- mile widziane badania wysokościowe.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
- atrakcyjna stawka podstawowa, płatne nadgodziny, płatne okresy kiedy nie można wykonywać montaży (sezonowo, ze względu na pogodę gł. podczas zimy),
- godziny pracy, ew. delegacje: praca w systemie 8 godzinnym, praca gł. poza miejscem zamieszkania 5 dni w tygodniu,
- benefity: opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie i wyżywienie 2x /dzień, prywatna opieka medyczna,
- warunki i narzędzia pracy: narzędzia, samochód do dyspozycji zespołu monterskiego (na 3 osoby),
- kilkudniowe szkolenie teoretyczne i praktyczne finansowane przez pracodawcę.