Główny Księgowy /-a /Samodzielny Księgowy /-a

Opis stanowiska

Dla jednej ze spółek Grupy HR Quality Polska - HR Quality Payroll zajmującej się outsourcingiem usług księgowych i kadrowo-płacowych poszukujemy odpowiednich kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Główny Ksigowy/-a/ Samodzielny Księgowy/-a

Opis stanowiska:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,

- bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu CIT i VAT,

- tworzenie sprawozdań finansowych,

- raportowanie wyników pracy,

- doradztwo podatkowo – księgowe,

- uczestnictwo w spotkaniach z Klientami.

Wymagania stanowiska

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

- umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości, przepisów w zakresie podatków PIT, CIT, VAT, PCC,

- znajomość programu ENOVA,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- nowoczesne narzędzia IT,

- przyjazną atmosferę pracy,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.