Cieśla szalunkowy → Holandia, 480-500 € netto tygodniówka!

Opis stanowiska

  • praca w renomowanej holenderskiej firmie.

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego,
  • Umiejętność wykonywania tradycyjnych form szalunkowych,
  • Doświadczenie w wylewaniu fundamentów,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. A2),
  • Możliwość pracy w brygadach, gdzie jedna osoba zna jezyk angielski lub niemiecki,
  • Preferowane osoby lub grupy osób posiadające własne auto.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie - stawka dla osób z doświadczeniem 480-500€ netto przy 40 tygodniowym czasie pracy + nadgodziny,
  • Holenderską umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie,
  • Elektronarzędzia i ubrania robocze,
  • Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu,
  • Dla chętnych oferujemy bezpłatne lekcje niderlandzkiego.