Kierownik/brygadzista zespołu mechaników samochodowych

Opis stanowiska

  • planowanie pracy zespołu
  • szkolenie zespołu z uwzględnieniem przepisów BHP
  • współpraca z przełożonymi
  • prowadzenie dokumentacji
  • dbałość o normy bezpieczeństwa
  • kompleksowa naprawa pojazdów zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi
  • bieżąca konserwacja i przegląd
  • wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Wymagania stanowiska

  • dobre umiejętności organizacyjne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • wykształcenie kierunkowe jako mistrz w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik
  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej
  • odpowiedzialność, rozwaga, rzetelność i elastyczność
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym (B1)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka do negocjacji, w zależności od doświadczenia)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (nie przez Agencję!)
  • możliwość zapewnienia mieszkania przez firmę (odpłatnie)
  • zróżnicowany zakres prac w obszarze mechaniki samochodowej
  • rozwój kariery zawodowej i możliwość awansu
  • możliwość odbywania szkoleń