PRACA NA WAKACJE 2019!

Opis stanowiska

Jak aplikowac?

1. Poniżej należy pobrać następujące dokumenty oraz wypełnić je całkowicie na komputerze:

Jeśli masz problem z pobraniem powyższych dokumentów PDF można je pobrać tutaj w formacie *.doc:

2. Immatrikulatonnsbescheinigung / zaświadczenie o wpisie na listę uczniów / studentów po wypełnieniu należy wydrukować i udać się do sekretariatu szkoły/dziekanatu uczelni, aby otrzymać pieczątkę potwierdzającą status ucznia/studenta.

3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy (link do skopiowania: https://goo.gl/9r4wrQ ) i tam załadować Immatrikulatonnsbescheinigung / zaświadczenie o wpisie na listę uczniów / studentów + CV

Informacje

Każda osoba, która prześle poprawnie wypełnione dokumenty, do 72 godzin otrzyma potwierdzenie odbioru oraz informacje dotyczące dalszego przebiegu rekrutacji. W przypadku nieotrzymania potwierdzenia, prosimy o zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy, pod numer telefonu +48 664 970 651, podane na stronie w zakładce KONTAKT lub na adres mailowy: student@sedulus.pl

Osoby zdające maturę w maju 2019, także mają możliwość zatrudnienia, nawet gdy nie otrzymają pieczątki ze szkoły na zaświadczeniu o wpisie na listę uczniów.

Aby móc odczytać plik PDF, należy mieć zainstalowany program Adobe Acrobat Reader. Jego najnowszą wersję można pobrać tutaj

Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami w Polsce, oraz kontakt mailowy lub telefoniczny.

Wymagania stanowiska

Wszystkie osoby, które są zainteresowane pracą wakacyjną jako uczeń / student, zapraszamy do kontaktu z nami celem rezerwacji miejsc na wakacje 2019. Przypominamy, iż liczy się kolejność składanych zgłoszeń.

Pierwsze wyjazdy ruszają w czerwcu i będą trwały do końca września. Terminy są elastyczne, dopasowane do możliwości wyjazdu kandydata.

Ważne!

Każdy uczeń / student, chcący pracować przez naszą firmę w okresie wakacyjnym, musi mieć ukończone 18 lat oraz znać przynajmniej w stopniu komunikatywnym język niemiecki lub angielski, co umożliwi porozumiewanie się z przyszłym Pracodawcą.

Oferujemy

  • wyjazdy w parach i grupach znajomych (gwarantujemy wspólną pracę i mieszkanie),
  • umowy czasowe na okres od 4 do 12 tygodni,
  • wypłaty w systemie miesięcznym z możliwością zaliczek,
  • gwarancję pracy i godzin pracy,
  • opiekę koordynatorów na miejscu