Dostawca paczek/kurier (K/M)

Opis stanowiska

Miejsce pracy – Moosburg an der Isar (Bawaria)

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, Moosburg an der Isar, największego magazynu wysyłkowego na świecie, poszukujemy dostawców paczek/ kurierów.

Opis stanowiska:

- dostarczania paczek kurierskich do klientów

Wymagamy:

- wysokiej motywacji do pracy,

- gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg),

- wysokiej kultury osobistej,

- podstawowej znajomości języka niemieckiego/angielskiego,

- prawo jazdy kat.B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

- zakwaterowanie,

- pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu)

- wynagrodzenie 12.80€ brutto + 10€ diety netto za każdy przepracowany dzień,

- pełen pakiet świadczeń,

- niemiecką umowa o pracę,

- opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń bezpośrednio na adres e-mail: pieczyk@diwa-personalservice.pl lub o kontakt pod nr telefonu: +49 887 049 996