Koordynator pracowników tymczasowych

Opis stanowiska

W Kono będziesz zajmował się :

  • Przeprowadzeniem pracownika przez proces zatrudnienia,
  • Zakwaterowaniem pracownika w miejscu zamieszkania,
  • Wprowadzaniem pracowników na zakład pracy,
  • Aktywną współpracą z innymi działami,
  • Wsparciem przy rekrutacji i zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
  • Reprezentowaniem firmy na zewnątrz, angażowanie się w działania wizerunkowe firmy.

Wymagania stanowiska

  • Dobra znajomość języka polskie oraz rosyjskiego/ukraińskiego (warunek konieczny),
  • Doświadczenia w pracy w agencji tymczasowej będzie dodatkowym atutem,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Zainteresowanie obszarem HR,
  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • Zdolności analitycznego myślenia, skrupulatności, sumienności i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Darmowe zakwaterowanie w miejscu pracy - Apartamenty SKARBEK,
  • Pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych,
  • Atrakcyjne a przede wszystkim stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży transgranicznego delegowania pracowników,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, telefon, laptop),
  • Partnerską współpracę nastawioną na Wspólny Sukces.