Starszy Operator CNC

Opis stanowiska

  • Programowanie obrabiarek CNC w systemie Heidenhain,

  • Ustawianie maszyn CNC,

  • Kontrola i wprowadzanie korekt w programie,

  • Dbałość o jakość wykonywanych detali,

  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania,

  • Utrzymywanie sprzętu i stanowiska w należytym stanie,

  • Przestrzeganie wymagań 5S,

  • Produkowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją.

  • Praca przy produkcji jednostkowej – prototypowej.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn numerycznych,

  • Doświadczenie w programowaniu Heidenhain,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

  • Znajomość programów CAD (SolidWorks, AutoCAD, draft sight),

  • Znajomość programów CAM (Camworks, NX ,Edgecam).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kafeteria benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • Dofinansowanie wakacji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze (to tylko dla działów biurowych)