Praca dla zbrojarza w Polsce

Opis stanowiska

Wszystkim zainteresowanym osobom poszukującym pracy na stanowisku zbrojarza oferujemy pracę w Polsce na bardzo dobrych warunkach. Nasza firma działa na rynku HR od 2009. Prze te kilkanaście lat tysiące ludzi z całego świata podjęła pracę za pośrednictwem nas w Polsce i Europie. Zapraszamy również i Ciebie do wzięcia udziały w procesie rekrutacyjnym.

Na czym będzie polegać Twoja praca ?

Zbrojarz wykonuje siatki i szkielety zbrojeniowe oraz układa je w formach i deskowaniach. Zbrojarz jest zawodem o charakterze produkcyjnym lub usługowym. Do jego głównych zadań należy wykonywanie zadań związanych z przygotowywaniem stali zbrojeniowej do montażu a także prac związanych z transportem, magazynowaniem oraz składowaniem materiałów i wyrobów zbrojarskich. Zbrojarz przygotowując stal zbrojeniową do montażu wykonuje zadania związane z czyszczeniem, prostowaniem, cięciem i gięciem oraz montażem siatek i szkieletów zbrojeniowych, układaniem i montowaniem ich w deskowaniach lub formach. Prace związane z przygotowywaniem stali zbrojeniowej oraz montażem szkieletów zbrojeniowych wykonuje na podstawie dokumentacji technicznej oraz rysunków konstrukcyjnych. Podczas wykonywania robót zbrojarskich przestrzega zasad montażu zbrojenia oraz przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

Wymagania stanowiska

  • od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku zbrojarza przez minimum 5 lat
  • czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych;
  • montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych;
  • układanie oraz montowanie zbrojenia w deskowaniach i formach;
  • wykonywanie prefabrykatów zbrojarskich;
  • kontrolowanie jakości wykonywanych czynności zbrojarskich;
  • kontrolowanie procesu wykonywania siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz ocenianie jakości wykonania;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • kandydaci powinni mieć ważny paszport minimum 2 lata, wiek do 40 lat

Oferujemy

  • w pełni legalną pracę w Polsce na podstawie zezwolenia na pracę i wizie roboczej
  • uzyskanie karty pobytu na terytorium Polski
  • wynagrodzenie od 25 do 30 zł na godzinę netto (5 000 - 8 000 zł miesięcznie)
  • w niektórych przypadkach darmowe zakwaterowanie i transport do pracy
  • organizację całego procesu wizowego
  • odbiór z lotniska w Polsce i zakwaterowanie w obiektach noclegowych WORKSOL Group
  • opiekę anglojęzycznego koordynatora w Polsce
  • darmową opiekę medyczną w Polsce
  • darmowa odzież robocza

Zapraszam do składania swojej aplikacji w dedykowanym linku