Praca dla kucharza w Polsce

Opis stanowiska

Wszystkim zainteresowanym osobom poszukującym pracy na stanowisku kucharza, oferujemy Polsce na bardzo dobrych warunkach. Nasza firma działa na rynku HR od 2009. Prze te kilkanaście lat tysiące ludzi z całego świata podjęła pracę za pośrednictwem nas w Polsce i Europie. Zapraszamy również i Ciebie do wzięcia udziały w procesie rekrutacyjnym.

Na czym będzie polegać Twoja praca ?

Kucharz sporządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, napoje i desery z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń  gastronomicznych. Samodzielny kucharz dysponuje wiedzą i doświadczenie pozwalającym mu na prowadzenie kuchni resturacjii a także kierowanie innymi pracownikami. Potrafi gotować różnorodne potrawy, reprezentacje główne światowe kierunki i nurty kulinarne. Specjalizuje się najczęściej w kuchni danego kraju lub regionu

Wymagania stanowiska

  • pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych;
  • zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi;
  • obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna);
  • gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt;
  • wykonywanie różnymi technikami i metodami - zgodnie z normami surowcowymi - różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, dziczyzny, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych;
  • posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń;
  • wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych;
  • sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet;
  • przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe;
  • utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy;
  • znajomość języka angielskiego lub polskiego będzie dodatkowym atutem
  •  kandydaci powinni mieć ważny paszport minimum 2 lata, wiek do 35 -60 lat

Oferujemy

  • w pełni legalną pracę w Polsce
  • uzyskanie karty pobytu na terytorium Polski
  • wynagrodzenie od 25 PLN do 40 PLN /godz. netto (5 000 - 8000 netto miesięcznie)
  • w hotelowych restauracjach darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
  • organizację całego procesu wizowego
  • odbiór z lotniska w Polsce i zakwaterowanie w obiektach noclegowych
  • opiekę anglojęzycznego koordynatora w Polsce

Zapraszam do składania swojej aplikacji w dedykowanym linku