Praca dla Brukarza w Polsce

Opis stanowiska

Wszystkim zainteresowanym osobom poszukującym pracy na stanowisku brukarza, oferujemy pracę w Polsce na bardzo dobrych warunkach. Nasza firma działa na rynku HR od 2009. Prze te kilkanaście lat tysiące ludzi z całego świata podjęła pracę za pośrednictwem nas w Polsce i Europie. Zapraszamy również i Ciebie do wzięcia udziały w procesie rekrutacyjnym.

Na czym będzie polegać Twoja praca ?

Brukarz układa, naprawia, rozbiera i wykańcza nawierzchnie brukowe ulic i ciągów pieszych.
Brukarz jest zawodem o charakterze usługowym. Do jego zadań należy układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej. W swojej pracy brukarz określa wymagania ilościowe i jakościowe materiałów do wykonania pracy. Przy wyborze materiału brukarz uwzględnia takie cechy, jak łupliwość, ścieralność i ciężar właściwy. Wybrany materiał sortuje i układa w pryzmy, w ustalonym miejscu. Oznacza linie ograniczające miejsca przebiegu nawierzchni. Brukarz ustawia bloki betonowe lub kamienne obramowujące nawierzchnię. Wykonuje podbudowę, odwodnienie i układa nawierzchnię z różnych materiałów, a także wykańcza ich powierzchnie. Oprócz właściwych robót drogowych brukarz zajmuje się konserwacją używanego sprzętu.

Wymagania stanowiska

  • od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku brukarza przez minimum 5 lat
  • wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej
  • wykonywanie nawierzchni brukowej z kostki betonowej lub granitowej
  • wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej
  • wykańczanie nawierzchni brukowej
  • zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • kandydaci powinni mieć ważny paszport minimum 2 lata, wiek do 40 lat

Oferujemy

Oferujemy:

  • w pełni legalną pracę w Polsce na podstawie zezwolenia na pracę i wizie roboczej
  • uzyskanie karty pobytu na terytorium Polski
  • wynagrodzenie od 20 do 25 zł na godzinę netto (4 000 - 6 000 zł miesięcznie)
  • możliwość otrzymywania wynagrodzenie w akordzie,położenie kostki betonowej to 20 PLN m2,kostki granitowej 40 PLN/m2
  • na niektórych kontraktach darmowe zakwaterowanie i transport do pracy
  • organizację całego procesu wizowego
  • odbiór z lotniska w Polsce i zakwaterowanie w obiektach noclegowych WORKSOL Group
  • opiekę anglojęzycznego koordynatora w Polsce
  • darmową opiekę medyczną w Polsce
  • darmowa odzież robocza

Zapraszam do składania swojej aplikacji w dedykowanym linku