Opiekun pracowników hiszpańskojęzycznych

Opis stanowiska

WORKSOL Group to firma działająca w branży HR od 2009 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Od trzech lat z powodzeniem zatrudniamy na terytorium Polski pracowników z Azji (Filipiny, Indonezja), a także z Ameryki Południowej (Boliwia, Peru, Meksyk, Brazylia). Delegujemy również pracowników do pracy w innych krajach UE. Posiadamy biura rekrutacyjne w Warszawie, Wrocławiu, Dubaju, Kępnie, a także partnerów rekrutacyjnych w Boliwii, Taiwanie, Chinach, Indonezji. Zajmujemy się legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce oraz krajach UE.

Do pracy poszukujemy Opiekuna pracowników hiszpańskojęzycznych

Wymagania stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad pracownikami hiszpańskojęzycznymi;
  • zatrudnianie, zwalnianie, pomoc przy dokumentacji kadrowej;
  • tłumaczenia zakresu obowiązków pracowników na danych stanowiskach pracy;
  • współpraca na linii klient - pracownik - agencja pracy;

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka hiszpańskiego;
  • znajomość języka angielskiego i polskiego będzie dodatkowym atutem;
  • prawa jazdy z umiejętnością jazdy samochodem;
  • biegła obsługa komputera;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale HR, sprzedaży lub pracy kontaktowej z ludźmi;

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 6 000 zł brutto (okres próbny - 3 miesiące) + premia od każdego pracownika będącego pod opieką

  • całkowite wynagrodzenie od 4 500 zł netto do 7 000 zł netto

  • stabilność zatrudnienia

  • forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe informacje

  • miejsce wykonywania pracy: 63-600 Kępno, ul. Warszawska 36
  • czas pracy: od 8.00 do 16.00 (poniedziałek - piątek)
  • dla osób przyjeżdnych dodatek 1 000 zł do kosztów zakwaterowania