Monter stolarki otworowej

Opis stanowiska

Północ Krakowa.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • montowanie towarów (okna, drzwi, panele podłogowe, deski podłogowe, rolety, bramy garażowe).

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy jako pracownik ogólnobudowlany,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami.
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako Monter (mile widziana stolarka otworowa, okna, drzwi itd.),
  • mile widziane prawo jazdy (nie jest to wymogiem koniecznym).

Oferujemy

  • stabilna praca na podstawie umowy o pracę,
  • stawka godzinowa ok. 15 zł netto (z doświadczeniem 20-25 zł netto),
  • dobre warunki pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.