Lakiernik - Brygadzista

Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem zajmującej się różnego rodzaju obróbką metalu, poszukujemy zdecydowanych osób do podjęcia pracy na stanowisku:

Brygadzista -lakiernik

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

·         nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń,

·          organizacja pracy przy produkcji,

·         podział zadań na podległych pracowników,

·         odpowiedzialność za utrzymanie urządzeń w ruchu,

·         przygotowanie elementów do lakierowania,

·          dobór rodzaje i metody nakładanie farb,

·         przygotowanie powierzchni do naniesienia powłok,  kontrolowanie procesu lakierowania

Wymagania stanowiska

·         wykształcenie min zawodowe,

·         doświadczenie na stanowisku lakiernika

·         czytanie dokumentacji technicznej,

·          umiejętność pracy w zespole,

              doskonała organizacja pracy

Oferujemy

·         stabilna praca na podstawie umowy o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         dobre warunki pracy,

·         możliwość rozwoju zawodowego.