Elektryk

Elektryk

Opis stanowiska

  • tworzenie schematów elektrycznych w programie WS-CAD,
  • montaż i okablowanie szaf sterowniczych,
  • praca związana z automatyką przemysłową.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie techniczne preferowane elektronik, elektryk lub zbliżone,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki i automatyki przemysłowej,
  • umiejętność czytania planów i schematów elektrycznych,
  • wskazane doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, dokładność, terminowość, komunikatywność, motywacja do pracy,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia pracownika.