Робота для помічника будівельних робіт в Польщі

Opis stanowiska

Wszystkim zainteresowanym osobom poszukującym pracy na stanowisku pomocniczy robotnik budowlany oferujemy pracę w Polsce na bardzo dobrych warunkach. Nasza firma działa na rynku HR od 2009. Prze te kilkanaście lat tysiące ludzi z całego świata podjęła pracę za pośrednictwem nas w Polsce i Europie. Zapraszamy również i Ciebie do wzięcia udziały w procesie rekrutacyjnym.

Na czym będzie polegać Twoja praca ?

Pomocniczy robotnik budowlany wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków.

Wymagania stanowiska

  • od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku  pomocniczego robotnika budowlanego przez minimum 2 lata
  • noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;
  • wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;
  • mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska;
  • kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
  • rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
  • ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych;
  • wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł uzyskiwanych z rozbiórki budynku;
  • sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;
  • posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • kandydaci powinni mieć ważny paszport minimum 2 lata, wiek do 50 lat

    Oferujemy

    • w pełni legalną pracę w Polsce na podstawie zezwolenia na pracę i wizie roboczej
    • uzyskanie karty pobytu na terytorium Polski
    • wynagrodzenie od 20 do 25 zł na godzinę netto (4 000 - 6 000 zł miesięcznie)
    • w niektórych przypadkach darmowe zakwaterowanie i transport do pracy
    • organizację całego procesu wizowego
    • odbiór z lotniska w Polsce i zakwaterowanie w obiektach noclegowych WORKSOL Group
    • opiekę anglojęzycznego koordynatora w Polsce
    • darmową opiekę medyczną w Polsce
    • darmowa odzież robocza